Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze sposoby inwestycji
14-02-2017, 12:12
Wasze sposoby inwestycji
Hej! Jakie są Wasze pomysły na inwestowanie? Począwszy od małych poprzez średnie, aż do dużych kwot? Co zwykle robicie z tymi sumami, wrzucacie na lokatę czy może coś bardziej ryzykownego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-03-2017, 09:52
RE: Wasze sposoby inwestycji
(14-02-2017 12:12)money_maker napisał(a):  Hej! Jakie są Wasze pomysły na inwestowanie? Począwszy od małych poprzez średnie, aż do dużych kwot? Co zwykle robicie z tymi sumami, wrzucacie na lokatę czy może coś bardziej ryzykownego?

W dobie płatnych lokat w niektórych bankach (koszt utrzymania konta oszczędnościowego to 1 PLN), ewentualnie żenująco niskich odsetek, zacząłem inwestować z srebro. To klonik, to kangurek i kilka uncji się zbiera. Jak uzbieram odpowiednio dużo uncji, to se przewalutuję na kilogramy. Ciekawe tylko jakie jest przeliczenie tego na ziemniaki w kryzysowych czasach?

I love Poland...
...but hate polish government!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-06-2017, 18:16
Ja nie lubię ryzykować i inwestuje na lokacie. Może są lepsze sposoby ale mi taki wystarcza, czuje się z nim najlepiej.
27-07-2017, 09:01
Ja nie lubię ryzyka, nie lubię również gdy ktoś przechowuje moje pieniądze. Nie inwestuję i nic nie tracę.
19-09-2017, 05:49
A czy ktoś z was analizował może tematykę grania na giełdzie? Podam przykład akcji CD Projekt - czyli firmy która zajmuje się tworzeniem gier np Więdźmin. Ich akcje wzrosły z kilku zł do ponad 100 zł. Ktoś kto zainwestować chociażby 5 czy 10 tys zł, swoje zyski może liczyć w setkach tys zł. Fakt, jest to pewne ryzyko, ale wytrawny analityk powinien to przewidzieć. Kolejny sposób na zarobkowanie większych kwot niż te na lokatach czy koncie oszczędnościowym to https://chwilowo.pl/opinie/finansowo/
Czyli zarabianie na pożyczaniu pieniędzy. Są portale społecznościowe, jak ten wyżej za pośrednictwem których można pożyczać pieniądze. Jest pewne ryzyko, ale zwrot jest też dużo większy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości